Výsledky

VÝSLEDKY KV CC EU ČESKÉ BUDĚJOVICE 2023

VÝSLEDKY KV MITROV 4.9.2022

VÝSLEDKY KLUBOVÉ VÝSTAVY BENEŠOVSKÝ MLÝN 17.4.2022

PSI:

DOROST
C-GHASTON NAVAJO de la GABRETA – VN 1
C-HAWENNIYO NAVAJO de la GABRETA – VN 2

 MLADÝCH
ARTHUR GOOD VIBES – V 1, CAJC, BOS
ANGELIC MALACHAI LOUGAROU RISING – VD
APOLLO GOOD VIBES – V 2
ARNIE GOOD VIBES – VD 4
ADANTE GOOD VIBES – VD 3
GLADIATOR z EVKINEJ ZÁHRADY – VD

TŘÍDA VÍTĚZŮ
ÁRES Z APOLLÓNOVA CHRÁMU – V 1, CAC

FENY:

DOROSTU
C-GENESIS NAVAJO de la GABRETA – VN 1
C-LORETA NAVAJO de la GABRETA – NENASTOUPILA

MLADÝCH
AYVA MICKEY LOUGAROU RISING – VD
AURORA BIRRA LOUGAROU RISING – V 2
AVA GOOD VIBES – V 1, CAJC, BOJ, BOB
CARRERA ALQUNTAM – V 3

MEZITŘÍDA
BYGTALLI DORABARDIG – V 1, CAC
BRIGITTA DORABARDIG – V 2

TŘÍDA OTEVŘENÁ
ALEXANDRIA DORABARDING – NENASTOUOILA
AMARA NAVAJO de la GABRETA – V 1, CAC
FLOWEE TARTUGA – V 2, R.CAC

TŘÍDA PRACOVNÍ
COAHOMA TRINITY – V 1, CAC

TŘÍDA VÍTĚZŮ
ASTERIN QALETAQA – V 1, CAC

SOUTĚŽE:
NEJLEPŠÍ PÁR PSŮ
ANGELIC MALACHAI LOUGAROU RISING+COAHOMA TRINITY – 1. místo

DÍTĚ A PES
MATĚJ JANKA + ALEXANDRIA DORABARDIG
MICHAL CEDRIK ŠOKIN + AURORA BIRRA LOUGAROU RISING
JUNIOR HANDLING – 1. skupina
TOMÁŠ JANKA + APOLLO GOOD VIBES
SAMUEL ROSELLI + C-GHASTON NAVAJO de la GABRETA

VÝSLEDKY KV PODMITROV 26.9.2021

PSI:
TŘÍDA ŠTĚŇAT
1. ATOMIC BEST DECISION
VN1, NEJLEPŠÍ ŠTĚNĚAMAN BEST DECISION

  1. VN3
  2. BUBBLE BEE VERENA´S NUFFS
    NENASTOUPIL
  3. KYRRI KENTWOOD OD BOJTÁROV
    VN2

TŘÍDA MLADÝCH
5. APOLLO GOOD VIBES
V2

  1. ARGO GOOD VIBES
    V4

7.ARTHUR GOOD VIBES
V3

8.ADANTE GOOD VIBES
V1, CAJC

TŘÍDA OTEVŘENÁ
9. EWIAN OD BOJTÁROV
V1

  1. DRAKE BESAVEJ
    V2

TŘÍDA VETERÁNŮ
11. COOKIE SAMÝ ÚSPĚCH
V1,BOV,BOB

FENY:
TŘÍDA ŠTĚŇAT
12. ABBA BEST DECISION
VN1

TŘÍDA DOROSTU
13. AMY PANTHERA PARDUS
VN1, NEJLEPŠÍ DOROST

MLADÝCH
14. AVA GOOD VIBES
V1, CAJC, BOJ

  1. BAKIRA DORABARDIG
    V4
  2. B-KIMAYA TAMIARAN NAVAJO DE LA GABRETA
    V2
  3. BRITTANY DORABARDIG
    V3

TŘÍDA OTEVŘENÁ
18. ALEXANDRIA DORABARDIG
NENASTOUPILA

  1. AMARA NAVAJO DE LA GABRETA
    NENASTOUPILA
  2. HATTRICK SAMÝ ÚSPĚCH
    V1, CAC
  3. DAYSI FARMALA
    NENASTOUPILA

TŘÍDA VÍTĚZŮ
22. ÉOWYN TARTUGA
V1, CAC, KV, BOS

VÝSLEDKY SV CCEU ŠAFRÁNKŮV MLÝN 13.6.2021

Výsledková listina Speciální výstava CC EU – Šafránkův mlýn 13.6.2021

PSI:

TŘÍDA DOROSTU
APOLLO GOOD VIBES – VN1 nejlepší dorost
ARGO GOOD VIBES – VN2

 TŘÍDA MLADÝCH
AQUAMAN MIRANIS MORAVIA – V1 CAJC BOJ

 TŘÍDA MEZITŘÍDA
BRIX LUCATHEN – VD1

 TŘÍDA OTEVŘENÁ
ADRENALIN LUCATHEN – V1 CAC VSV
EWIAN OD BOJTÁROV – nenastoupil

TŘÍDA VÍTĚZŮ
ÁRES Z APOLLÓNOVA CHRÁMU – V1 CAC

TŘÍDA VETERÁNŮ
COOKIE SAMÝ ÚSPĚCH – V1 BOV BOB

 FENY:

TŘÍDA ŠTĚŇAT
AMY PANTHERA PARDUS – VN1 nejlepší štěně

TŘÍDA DOROSTU
ARTEMIS GOOD VIBES – nenastoupila

TŘÍDA MLADÝCH
ARMANI MIRANIS MORAVIA – V4
BAKIRA DORABARDIG – V2
B-GAYATRY TAMIARAN NAVAJO DE LA GABRETA – V
BONITA DORABARDIG – V
BRIGITTA DORABARDIG – V1 CAJC
BYGTALLI DORABARDIG – V3

TŘÍDA MEZITŘÍDA

ASTERIN QALETAQA – V1 CAC VSV BOS
BALŮ LUCATHEN – neohodnocena

TŘÍDA OTEVŘENÁ
ALEXANDRIA DORABARDIG – V1 CAC
AMARA NAVAJO DE LA GABRETA – V2 res. CAC
ANGIE DORABARDIG – V3
FATA MORGANA TARTUGA – VD4

TŘÍDA VÍTĚZŮ                   
ÉOWYN TARTUGA – V1 CAC

VÝSLEDKY KV HÁLŮV MLÝN 2020

VÝSLEDKY KV PODMITROV 2020

VÝSLEDKY KV BENEŠOVSKÝ MLÝN 2019

VÝSLEDKY KV ŠAFRÁNKŮV MLÝN 2019

VÝSLEDKY KV podmitrov 2019

KLUBOVÉ MISTROVSTVÍ ČR LLP 2019 V COURSINGU

VÝSLEDKY TESTU LOVECKÝCH VLOH LLP 2018

VÝSLEDKY KV PODMITROV 2018

VÝSLEDKY KV ŠAFRÁNKŮV MLÝN 2018

VÝSLEDKY KV CC EU BENEŠOVSKÝ MLÝN 22. 4. 2018

PSI:

MLADÝCH

  • BONY AMAZONIA DE LA MONTANA –VD 4
  • DELSARAN AYRA ARANEL –V 1, CAJC
  • DENETHOR AYRA ARANEL –V 3
  • CASPER BALDRIANA –V 2
  • BRUCE AMAZONIA DE LA MONTANA –VD

MEZITŘÍDA

  • ARCHIBALD DARCYLESTH –V 2, R. CAC
  • COOPER Z EVKINEJ ZÁHRADY –V 1, CAC, NEJLEPŠÍ PES
  • CARTOUCHE BRIGAND TARTUGA –V 3

PRACOVNÍ

  • AMERIGO AMAZONIA DE LA MONTANA –VD 2
  • CAMORRAS ESPERO KORO –V 1, CAC

TŘÍDA OTEVŘENÁ

  • COAHOMA LOZANO –V 4
  • ARES AMAZONIA DE LA MONTANA –V 2, R. CAC
  • CONSPIRACY of DOGO DOGINO –V 3
  • COAHOMA ORLANDO –V 1, CAC

TŘÍDA VÍTĚZŮ

  • ELWOOD SAMÝ ÚSPĚCH –V 2, R. CAC
  • COOKIE SAMÝ ÚSPĚCH –V 1, CAC

TŘÍDA VETERÁN

  • ADRENALIN ESPERO KORO –V 1, BOV, BOS

FENY:

DOROSTU

  • GALAXIE SAMÝ ÚSPĚCH –VN 1, NEJLEPŠÍ DOROST

MLADÝCH

  • COAHOMA TEXANNA –V 1, CAJC, BOJ, BOB
  • BOUDICA AMAZONIA DE LA MONTANA –D
  • AŠETA SZÁDVÁRBORSA –NENASTOUPILA

MEZITŘÍDA

  • FLORY SAMÝ ÚSPĚCH –V 1, CAC, NEJLEPŠÍ FENA
  • FAIN SAMÝ ÚSPĚCH –VD 2

TŘÍDA OTEVŘENÁ

  • COAHOMA SARATOGA –V
  • FANTASIA SAMÝ ÚSPĚCH –V 4
  • BAGHIRA ELZÍ DĚDICTVÍ -VD
  • AURA AMAZONIA DE LA MONTANA –V 1, CAC
  • ARYA AMAZONIA DE LA MONTANA –V 2, R. CAC
  • HUNTER DG´s LADY LUSSY –V 3

TŘÍDA VÍTĚZŮ

  • CARAMBA SAMÝ ÚSPĚCH –V 1, CAC

SOUTĚŽE:

NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA

PETRA SÁDECKÁ + SAMÝ ÚSPĚCH –1. místo

LUKÁŠ LAPČÍK + AMAZONIA DE LA MONTANA –2. místo

JUNIOR HANDLING –1. skupina

LUKÁŠ SÁDECKÝ + COOKIE SAMÝ ÚSPĚCH –NENASTOUPIL

KAROLÍNA VILIČKOVÁ + DELSARAN AYRA ARANEL –1. místo

VÝSLEDKY KV PODMITROV 17. 9. 2017

VÝSLEDKY KV CC EU PODMITROV ZE DNE 17. 9. 2017

ROZHODČÍ: OLGA DOLEJŠOVÁ

PSI:

ŠTĚŇAT

  • DODGE TARTUGA, Lenka Kachyňová –VN1

DOROST

  • AMAN ALQUNTAM, Barbara Sosin – N2
  • ATIUS ALQUNTAM, Renata Pachura – NENASTOUPIL
  • CESAR FARMALA, MUDr. Igor Kohl CSs. – VN1

MLADÝCH

  • WYANET´S DELAWARE, Bc. Monika Rejzková – V2
  • COOPER Z EVKINEJ ZÁHRADY, Diana Vávrová – V1, CAJC

TŘÍDA OTEVŘENÁ

  • COAHOMA LOZANO, Klára Gregorová – V2, R.CAC
  • COAHOMA KENTUCKY, Renata Pachura – VD3
  • WYANET´S BIKRAM, Jan Lapčík – V1, CAC

TŘÍDA VÍTĚZŮ

  • COOKIE SAMÝ ÚSPĚCH, Sabina Hošková – V1, CAC, KV
  • ELWOOD SAMÝ ÚSPĚCH, Kateřina Křístková – V2, R.CAC

TŘÍDA VETERÁNŮ

  • KEANN ŠUMÍCÍ KŘÍDLA, Sabina Hošková – V1, BOV, BOB

FENY:

ŠTĚŇAT

  • KIARA NUMA II, Zdeněk Růžička – VN1, NEJLEPŠÍ ŠTĚNĚ

 

DOROST

  • ARSHIA ALQUNTAM, Agnieszka Błach – VN2
  • ATIRA ALQUNTAM, Renata Pachura – N4
  • CATORI FARMALA, Kateřina Lepková – VN1, NEJLEPŠÍ DOROST
  • COAHOMA UBERABA, Miroslava Jasenská – VN3

MLADÝCH

  • FLORY SAMÝ ÚSPĚCH, Pavel Sádecký V1, CAJC, BOJ

MEZITŘÍDA

  • COAHOMA SARATOGA, Barbora Trávníčková – V1, CAC

TŘÍDA OTEVŘENÁ

  • COAHOMA OPTIMA, Andrea Máčalíková – V2, R.CAC
  • EDINA SAMÝ ÚSPĚCH, Kateřina Ehrlichová – V1, CAC, KV, BOS
  • BERUSHKA TARTUGA, Veronika Čadková – VD3

VÍTĚZŮ

  • CHARITY AYRA ARANEL, Klaudia Tomsia – V1

VÝSLEDKY SV ŠAFRÁNKŮV MLÝN 11. 6. 2017

VÝSLEDKY SV CC EU
ŠAFRÁNKŮV MLÝN
ZE DNE 11. 6. 2017


ROZHODČÍ: LOZIC ŽELJKO, SRB
PSI:

ŠTĚŇAT

1. AMAN ALQUNTAM, Barbara Sosin – VN1, NEJ. ŠTĚNĚ
2. ATIUS ALQUNTAM,Renata Pachura – VN2

DOROST

3. WYANET´S DELAWARE, Bc. Monika Rejzková – N

MLADÝCH

4. ARCHIBALD DARCYLESTH, Michaela Moravcová – V2
5. CONAN DESTROYER TARTUGA,Blanka Minaříková –V1, CAJC

TŘÍDA OTEVŘENÁ

6. COAHOMA LOZANO, Klára Gregorová –V2, R.CAC
7. ELWOOD SAMÝ ÚSPĚCH, Kateřina Křístková – V3
8. COAHOMA KENTUCKY, Renata Pachura – V1, CAC
PRACOVNÍ
9. CAMORRAS ESPERO KORO, Ilona Borýsková – V1, CAC

TŘÍDA VÍTĚZŮ

10. COOKIE SAMÝ ÚSPĚCH, Sabina Hošková – V1, CAC, VSV, BOB
11. AVENGER SAMÝ ÚSPĚCH, Hana Pospíšilová – V2, R.CAC

TŘÍDA VETERÁNŮ

12. KEANN ŠUMÍCÍ KŘÍDLA, Sabina Hošková – V1, BOV
TŘÍDA ČESTNÁ
13. ADRENALIN ESPERO KORO, Ilona Borýsková – V1

FENY: ŠTĚŇAT
14. ATIRA ALQUNTAM, Renata Pachura – VN1
15. CATORI FARMALA, Kateřina Lepková – VN2

DOROST

16. COAHOMA TEXANA, Klára Němečková – VN1,

NEJ DOROST

17. BAGHIRA ELZÍ DĚDICTVÍ, Jana Křivánková – VN2
18. BACCARA ELZÍ DĚDICTVÍ, Pavlína Sovíková – NENASTOUPILA

MLADÝCH

19. FLORY SAMÝ ÚSPĚCH, Pavel Sádecký – V1, CAJC, BOJ
20. COAHOMA SARATOGA, Barbora Trávníčková – V2
21. JAWA NUMA II, Petr Rachtava – VD3

MEZITŘÍDA

22. COAHOMA OPTIMA, Andrea Máčalíková – V1, CAC, VSV, BOS

TŘÍDA OTEVŘENÁ

23. COAHOMA OSKALOOSA, Renata Pachura –

NENASTOUPILA

24. CARAMBA SAMÝ ÚSPĚCH, MUDr. Radim Holub – V1, CAC
25. ATHÉNA Z APOLLÓNOVA CHRÁMU, Nikola Tománková – V2, R.CAC

VÍTĚZŮ

26. COAHOMA KACHINA, Pavlína Vokurková – NENASTOUPILA
27. CHARITY AYRA ARANEL, Klaudia Tomsia – V1, CAC
MIMO KONKURENCE
28. BAMBOOCHA TARTUGA, Klára NemečkovÁ -VD

SOUTĚŽE
JUNIOR HANDLING 1.SK
HUBERT PACHURA + COAHOMA OSKALOOSA – NENASTOUPIL

VÝSLEDKY KV BENEŠOVKÝ MLÝN 16. 4. 2017

VÝSLEDKY XV. KV CC EU
BENEŠOVSKÝ MLÝN
ZE DNE 16. 4. 2017

ROZHODČÍ: MIROSLAV VÁCLAVÍK
PSI: DOROST

1. ARCHIBALD DARCYLESTH, Michaela Moravcová – VN2

2. WYANET´S DELAWARE, Bc. Monika Rejzková – VN3
3. BLUE VELVET´S ARAN, Hana Koštějnová – VN1,NEJ. DOROST
MLADÝCH
4. CONAN DESTROYER TARTUGA, Blanka Minaříková – VD1

TŘÍDA OTEVŘENÁ

5. WYANET´S BIKRAM, Jan Lapčík – V1, CAC
6. COAHOMA LOZANO, Klára Gregorová – VD4
7. ELWOOD SAMÝ ÚSPĚCH, Kateřina Křístková – V3
8. AKANDO FARMALA, Alena Líšková – V2, R.CAC
PRACOVNÍ
9. CAMORRAS ESPERO KORO, Ilona Borýsková – V1, CAC

TŘÍDA VÍTĚZŮ

10. COOKIE SAMÝ ÚSPĚCH, Sabina Hošková – V1, CAC, BOB
11. ABARTH BLACK TARTUGA, Filip Krotil – V2, R.CAC
12. DURANGO SAMÝ ÚSPĚCH, Veronika Včelařová – V3

TŘÍDA VETERÁNŮ

13. KEANN ŠUMÍCÍ KŘÍDLA, Sabina Hošková – V1, BOV

TŘÍDA ČESTNÁ

14. ANDY´S KISS DEVIL´S FANG, Dominika Cagáňová – V1

FENY: ŠTĚŇAT

15. COAHOMA TEXANA, Klára Němečková – VN1, NEJ. ŠTĚNĚ

DOROST
16. WYANET´S DONOMA, Radka Hastíková – VN2
17. BAGHIRA ELZÍ DĚDICTVÍ, Jana Křivánková – VN3
18. FLORY SAMÝ ÚSPĚCH, Pavel Sádecký – VN1

MLADÝCH
19. COAHOMA SARATOGA, Barbora Trávníčková – V1, CAJC, BOJ
20. JASMIN NUMA II, Ivana Faicová – VD2
MEZITŘÍDA
21. COAHOMA OPTIMA, Andrea Mačalíková – V1, CAC, BOS
22. ITHAKA NUMA II, Zdeněk Růžička – D
23. COAHOMA OLYMPIA, Jana Klenovičová – NENASTOUPILA
TŘÍDA OTEVŘENÁ
24. ENTERPRISE SAMÝ ÚSPĚCH, Tomáš Domanský – VD3
25. EDINA SAMÝ ÚSPĚCH, Kateřina Ehrlichová – VD4
26. ALTAMÍRA AMAZONIA DE LA MONTANA, Iveta Müllerová – V1, CAC
27. AURA AMAZONIA DE LA MONTANA, Miroslav Bednář – V2, R.CAC
28. AQUA AMAZONIA DE LA MONTANA, Barbora Myslivcová – NENASTOUPILA

TŘÍDA VÍTĚZŮ

29. COAHOMA COLUMBIA, Bc. Monika Rejzková – V1, CAC

VÝSLEDKY LOVECKÝCH A HONÁCKÝCH VLOH