Členství v Catahoula Clubu EU

Jak se stát členem

Vážení, vážíme si Vašeho rozhodnutí stát se členem klubu Catahoula Club EU (dále CC EU), který jako jediný samostatný klub v ČR sdružuje majitele, chovatele, příznivce a milovníky catahouly, Louisianského leopardího psa (dále LC).

Přihláška do klubu Catahoula Club EU

Členem klubu může být každá fyzická osoba. Uchazeč o členství vyplní on-line přihlášku, jejímž prostřednictvím vyjadřuje souhlas se Stanovami klubu a zavazuje se k jejich dodržování.

Vyplňte on-line přihlášku (viz níže). Pokud máte nějaký problém zašlete nám e-mail na cceuakce@gmail.com. 

Podmínkou vzniku členství je úhrada členského příspěvku, kromě případů čestného členství a osob mladších 18ti let. Členský příspěvek ve výši 600 Kč zašlete na účet klubu. Po obdržení platby je nový člen informován o přiděleném registračním čísle a může se  zaregistrovat na webových stránkách: www.catahoulaclub.eu (sekce REGISTRACE). Tato registrace vám pak umožňuje přístup do sekce, která je přístupná pouze členům klubu. 

Registrace bude následně do 2 pracovních dnů ověřena a potvrzena správcem. 

Přihlášky a platby jsou zpracovávány zpravidla do týdne, poté, co je platba příspěvku a zápisného připsána na účet či doručena pokladní.

Členské příspěvky

Výše členských příspěvků je stanovena usnesením členské schůze. Roční členský příspěvek na kalendářní rok činí:

Číslo účtu: CZK v ČR: 2900483545/2010, EUR v SR: 2800483548/8330. Jako VS použije stávající člen, své registrační číslo.

Členský poplatek je vždy třeba uhradit do konce února daného kalendářního roku.

DĚKUJEME ZA VAŠI PŘÍZEŇ A VÍTÁME VÁS V CATAHOULA CLUBU EU.

Výhody členství