Kluboví šampioni

KLUBOVÍ ŠAMPIONI

BODOVÁNÍKLUBOVÁMEZINÁRODNÍ
V1,CAC, CAJC53
V2- V4,r. CAC32
KLUBOVÝ VÍTĚZ6-
KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH6-
VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY6-
BOJ, BOS, BOV85
NÁRODNÍ VÍTĚZ-5
BOB, VÍTĚZ PLEMENE1010
BIS, BOD, BIG-15

PRAVIDLA PRO ZÍSKÁNÍ TITULU ŠAMPION

ZISK ŠAMPIONÁTU DANÉ ZEMĚ – 10b.

Pes nebo fena, kteří žádají o titul JUNIOR KLUBOVÉHO ŠAMPIONA CC EU se musí zúčastnit 2 výstav CC EU se známkou minimálně 1x výborná a 1x velmi nadějná nebo 2x výborná; pes nebo fena, kteří žádají o titul KLUBOVÝ ŠAMPION CC EU se musí zúčastnit minimálně 2 výstav CC EU se známkou výborná a pes nebo fena, kteří žádají o titul KLUBOVÝ VETERÁN ŠAMPION CC EU se musí zúčastnit jedné výstavy se známkou minimálně 1x výborná. Titul KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION CCEU,KLUBOVÝ ŠAMPION CC EU a KLUBOVÝ VETERÁN ŠAMPION CC EU může získat každý pes nebo fena, jejichž majitel byl v době účasti na výstavách, v době pro udělení titulu a v době žádání o přiznání titulu nepřetržitě členem CC EU a řádně platil členské příspěvky.

POČET BODŮ PRO ZISK KLUBOVÉHO JUNIOR ŠAMPIONA JE 20 BODŮ, KLUBOVÉHO ŠAMPIONA 50 BODŮ A VETERÁN ŠAMPIONA 3x V1 NA VÝSTAVĚ  POŘÁDANÉ CC EU VE TŘÍDĚ VETERÁNŮ.

 

PES, KTERÝ ZÍSKÁ NÁROK NA TITUL KLUBOVÝ ŠAMPION, KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION A KLUBOVÝ VETERÁN ŠAMPION BUDE VYHLÁŠEN VŽDY U PŘÍLEŽITOSTI KV CC EU.

 

BODY PRO ZISK KLUBOVÉHO ŠAMPIONA SE ZAPOČÍTAVAJÍ OD 2. 5. 2008 (DEN VZNIKU CC EU).

 

VÝSLEDKY Z VÝSTAV ZASÍLEJTE NA EMAIL:  Hofferova@email.cz

 

PES, KTERÝ ZÍSKÁ TITUL KLUBOVÝ ŠAMPION, JUNIOR KLUBOVÝ ŠAMPION A NEBO VETERÁN KLUBOVÝ ŠAMPION, BUDE OCENĚN 10-TI BODY DO CELOROČNÍ SOUTĚŽE BEST CATAHOULA.

 

Za Výstavní komisi zpracovaly: Petra Sádecká, Veronika Bubeníková a Hana Pospíšilová. Platné od 1.1.2016